www.cvonline.hu
Csoportvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.02.01.
Jelentkezési határidő: 2015.02.04.
Hirdetés azonosító: 886527
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Stabil háttérrel rendelkező az élelmiszeripari szektorban működő ügyfelünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:
- A hűtőházi munkák megszervezése, koordinálása
- Folyamatos kapcsolattartás az üzem többi egységének csoportvezetőjével
- Be- és kiszállítások ellenőrzése és adminisztrációja
- Komissiók ellenőrzése
- Raktárkészlet mozgatása, tárolása, kommisiózása
- Leltározás megszervezése, azokban aktív részvétel
- Műszak átadás és átvétel
- Adminisztráció

Követelmények
- Középfokú végzettség
- Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány + targoncavezetői engedély. (régi szerint: 3312, 3332, 3343 vagy az új szerint: 3312, 3313, 3324)
- Minimum 1 év műszakvezető vagy csoportvezető munkakörben szerezett tapasztalat
- Raktározási tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Önálló munkavégzés
- Határozott fellépés
- Terhelhetőség
- Proaktivitás