www.cvonline.hu
Csoportvezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.26.
Hirdetés azonosító: 884660
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Biztosítja, hogy az elvárt szolgáltatási szinteket a csoport teljesítse
  • Kiosztja a feladatokat a közvetlen munkatársai számára, a feladatok elvégzését ellenőrzi, biztosítja a csoporttagok egyenletes leterheltségét
  • Erőforrásokat allokál (műszakbeosztás, szabadságolás, helyettesítési terv)
  • Adott munkacsoport költségkeretének tervezésében részt vesz, annak betartásáért részfelelőssége van
  • Kevésbé tapasztalt munkatársak betanítását megszervezi, abban részt vesz
  • A beosztottak teljesítménycélok kijelölését, majd teljesítmény értékelését végzi
  • Továbbítja az üzemeltetési és más releváns üzleti információkat a csoport felé
  • Részt vesz új munkatársak kiválasztásában, javaslatot tesz elbocsátásra, előléptetésre
  • Eszkalációkat kezeli

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-5 éves releváns szakmai tapasztalat, preferáltan fejlesztői csapat vezetésében
  • Alapszintű szintű német ÉS legalább középfokú angol nyelvismeret
  • Szakmai irányítói és/vagy projektvezetői tapasztalat, kis csoportok irányítása
  • Átfogó IT ismeretek, hálózatok, programnyelvek, adatbázisok területén
  • MS Office ismeret
  • Kreatív problémamegoldó képesség
  • Lényeglátás
  • Rendszerszemlélet

Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrier lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Utazási lehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió