www.cvonline.hu

Csoportvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 853392

Nemzetközi pénzintézet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Közvetlen munkatársak, beosztottak munkavégzésének felügyelete, koordinálása,
  • toborzás, coaching, fejlesztés- és teljesítmény menedzsment,
  • növekedési potenciál kialakítása, fenntartható teljesítmény maximalizálása,
  • fiókirodákkal, vezetőséggel való folyamatos együttműködés,
  • hitelszerződések engedélyezése, hitelbírálati döntés-előkészítés,
  • biztosításközvetítői tevékenység ellátása,
  • ügyfélkör bővítése,
  • munkavégzéshez köthető teljes körű adminisztráció.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • biztosításközvetítői tapasztalat,
  • magas szintű ügyfélközpontúság,
  • kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség,
  • hivatalos, üzleti életnek megfelelő megjelenés.
Előny:
  • Biztosításközvetítői tevékenység végzéséhez szükséges szakképesítés, középfokú végzettség,
  • PSZÁF (biztosításközvetítői hatósági vizsga)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (területi képviselő, csoportvezető).
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdés, határozatlan idejű hosszú távú munkalehetőség,
  • kötetlen munkarend, rugalmas időbeosztás,
  • heti 40 órás munkavégzés,
  • fix alapbér + egyéb juttatások,
  • irodában, illetve külső helyszíneken történő munkavégzés,
  • támogató, fiatalos csapat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest- pesti kerületek és heti két nap, irodában töltött munkavégzés
  • Munkaidő: H-P, heti 40 órás munkavégzés.
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével. Referencia szám: VEZ-01