www.cvonline.hu

Csoportvezető

  • A hirdetés 944 napja lejárt

Az új munkatárs feladatai:

  • A termelésben dolgozó beosztottak koordinálása, motiválása;
  • Termelési mutatók szinten tartása, termelési tervek teljesítése;
  • Megfelelő munkalégkör fenntartása, problémák (személyi jellegű és termelési) azonnali és hatékony kezelése;
  • Vezetői feladatok ellátása szorosan együttműködve a termelésvezetővel, segítve egyben az ő munkáját is;
  • Dokumentációk kezelése, napra készen tartása.

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:

  • Műszaki középfokú (akár szakmunkás) végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett min. 2-3 év csoportvezetői / műszakvezetői tapasztalat
  • 5+2-es műszak vállalása
  • Fémipari termelő környezetben szerzett tapasztalat

Az ideális pályázó:

  • Proaktív személyiség
  • Lojális, megbízható munkavállaló
  • Aktív csapattag, jól tudja motiválni a beosztottjait
  • Határozott fellépésű

Munkavégzés helye: Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Helyek Tatabánya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő