www.cvonline.hu

CSOPORTVEZETŐ

  • Company_icon Manz Hungary Gépgyártó Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Világszinten vezető pozíciót betöltő német hightech-gépgyártó cég egyedi gyártásban jártas debreceni leányvállalata, a Manz Hungary Gépgyártó Kft. keres

szerelde munkatársakat

Feladatok:

  • Operatív munkában való részvétel, a terület szakmai vezetése.
  • A csoportvezetőhöz tartozó munkavállalók irányítása, fejlesztése, motiválása és értékelése
  • A folyamatos munkavégzés biztosítása (tervezés, feltételek biztosítása).
  • Határidők figyelembevételével szervezi a feladatokat, nyomon követi azokat, gondoskodik a szükséges kapacitásról (Túlórák, átcsoportosítások)
  • Folyamatos kapcsolattartás a műszakvezetőkkel, állapotjelentések, javaslatok, akadályok közlése.
  • Az üzemet érintő más területtel kapcsolatos feladatok szervezése, kapcsolattartás a társterületekkel.
  • Nyilvántartások, dokumentációk naprakész vezetése
  • Figyelemmel kíséri a gyártott termékek minőséget, a MEO visszajelzése alapján, helyesbítő intézkedéseket foganatosít.
  • Terület mérőszámainak nyomon követése, intézkedések megfogalmazása, bevezetése.

Elvárások:

  • Adott területen (mechanikai és/vagy elektromos szerelésben) szerzett tapasztalat
  • Nyitott vagy az újra, céltudatos, eredmény és minőségorientált személyiség vagy
  • A kreativitás, jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség nem áll tőled távol,
  • Átlagosnál pozitívabban állsz a munkához
  • Szeretsz szervezni, határozott vagy, tudsz dönteni, kiváló meggyőzőerővel rendelkezel.

Amit kínálunk:

  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások (cafetéria), műszakpótlékok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Vezetői támogatás
  • Csoportvezetői pótlék

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben felkeltette érdeklődését a fenti lehetőség, várjuk pályázatát.
További információ a cégről a következő weboldalon található: Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság > Elektromechanikus
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű