www.cvonline.hu

Csoportvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1117167

Autóipari világmárkák számára gyártó, német partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk hosszútávra az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Műszakváltás zavartalan átadása / átvétele
  • Gyártási folyamatok koordinálása
  • Beosztás, túlóra, szabadságok tervezése
  • Munkahelyi kultúra kialakítása, fenntartása
  • Munkaterületen lévő gépek, berendezések, szerszámok épségének és tisztításának biztosítása
  • Új gépbeállító és anyagfeltöltő kollégák beillesztése és képzés felügyelete

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Határozott kiállás
  • Folyamatos műszakrend vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú, határozatlan idejű szerződés Veszprém megye egyik legnagyobb autóipari gyártó vállalatánál
  • Saját állományba történő bekerülés azonnali lehetősége
  • Magas műszakpótlékok
  • Kiemelkedő Cafeteria-juttatás
  • Munkahelyi étkeztetés
  • Teljesítmény-prémium
  • 13. havi fizetés
  • Ingyenes szerződéses járatok

Előnyök:
  • Vezetői tapasztalat
  • Termelésben szerzett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük küldje önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése, a pozíció megjelölésével. Címünk: 8200 Veszprém, Rákóczi u. 2. Elérhetőség: + 36 70 6655 251

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Veszprém