www.cvonline.hu

CSOPORTVEZETŐ

  • Az állásajánlat lejárt.

A Miell Quality Kft. munkatársat keres folyamatosan fejlődő csapatába,
állandó munkavégzésre az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Munkavállalók irányítása, felügyelete, motiválása
  • Közreműködik a munkavállalók szakmai betanításában
  • Adminisztratív feladatok ellátása (műszakbeosztások, jelenléti ívek, munkafolyamatokhoz kapcsolódó dokumentációk)
  • Elvárt minőség biztosítása, szabályok betartatása
  • Előírások alapján autóipari termékek összeszerelése, tesztelése
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Autóipari termékek vizuális ellenőrzése
  • Gyártás során készülő termékek ellenőrzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Csoport irányításában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend
  • Rugalmasság

Amit mi ajánlunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Hosszú távú lehetőség
  • Jó csapat

Munkavégzés helye: Győrladamér

Jelentkezés: Önéletrajzzal és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a lenti e-mail címen.

Munkavégzés helye Győrladamér
Kategória Gyártás / Termelés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr-Moson-Sopron