www.cvonline.hu

Csoportvezető

  • A hirdetés 407 napja lejárt

Célod, hogy a munkádban használd vezetői képességeidet?
De a napi pörgésben is részt szeretnél venni?
A piac egyik stabil, megbízható vállalatánál szeretnél elhelyezkedni?
Fontos Neked saját magad és beosztottjaid folyamatos szakmai fejlesztése?

Akkor Téged keresünk!
Elsődlegesen nemzetközi ügyfeleket kiszolgáló professzionális, kiemelkedően fejlődő ügyfelünk bővíti telephelyeit és csapatát, ezért CSOPORTVEZETŐ munkatársat keresünk a budaörsi irodánkba egy szállítmányozói csapat vezetésére.

Feladatok:

  • az új csapat kialakításában való közreműködés
  • 9 fő közvetlen operatív irányítása
  • beosztottak betanítása, folyamatos koordinálása, teljesítmény-menedzsmentje, fejlesztése
  • reklamációk kezelése, esetek feltárása
  • belső informatikai rendszer folyamatos finomhangolása a hatékonyabb munkavégzés céljából
  • belső vezetői találkozókon való részvétel
  • a cég fejlődéséhez kapcsolódó egyedi projektekben való aktív közreműködés

Elvárások:

  • aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban (német nyelvtudás előny)
  • 2 éves vezetői tapasztalat elsősorban értékesítési csapat vezetésében
  • minimum középfokú végzettség, de felsőfokú folyamatban vagy megszerzett felsőfokú végzettség
  • szektoriális / szervezeti tapasztalat
  • proaktív, dinamikus, határozott személyiség
  • kedves, türelmes, asszertív kommunikációs stílus
  • nyitottság és motiváció a tanulásra, személyes fejlődésre
  • pozitív hozzáállás, kreatív problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • vezetői pozíció a magyar piac meghatározó szereplőjénél, egy nemzetközi szintre terjeszkedő, egyedi ügyfélkiszolgálást nyújtó, állandó fejlődésben lévő vállalatnál
  • kiemelkedően versenyképes fizetés
  • munkába járás támogatása
  • mobiltelefon használat
  • heti 40 órás munkaidő, kiszámítható munkabeosztás
  • aktív részvétel a cég operatív menedzsmentjében
  • testre szabott személyes fejlesztés a cég által biztosítva
  • jó hangulatú, fiatalos munkahely, segítőkész munkatársak
  • azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Budaörs
Jelentkezését a "Jelentkezés" gombra kattintva küldheti el.
A kiválasztást a humanplus végzi az Imex Trans Hungary Kft. Részére.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol