www.cvonline.hu
Csoportvezető Ügyfélszolgálatra
Trenkwalder Kft
Régió: Hajdú-Bihar
Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2014.06.17.
Hirdetés azonosító: 813640
lejárt

Debreceni székhelyű telekommunikációs partnerünk számára keresünk csoportvezetőt, akinek csapata német területre, német ügyfelek számára lát el ügyfélszolgálatos tevékenységet.

Feladatok:

  • A saját csoportjának teljes körű vezetése (6-10 fő)
  • A csoport által nyújtott ügyfélszolgálati folyamatok folyamatos magas szinten tartásának biztosítása német ügyfelek számára
  • Részt vesz a saját csapatába történő toborzásban, új belépők beilleszkedésében, a beosztottjai értékelésében
  • Csapat teljesítmény-management feladatok ellátása
  • Koordinálja a jól teljesítők lehetséges karrierút folyamatát
  • Operatív/napi szintű feladatok koordinálása a csoporton belül
  • Munkaszervezési feladatok ellátása (beosztás, szabadság beosztása)
  • Egyéb riportálási ellátása az ügyfélszolgálati vezető felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves ügyfélszolgálati vagy ügyfélszolgálati csoportvezetői tapasztalat
  • Felsőfokú magabiztos német nyelvtudás (napi szintű használat írásban és szóban)
  • Irodai számítógépes programok magabiztos ismerete (Win OS)
  • Határozott fellépés, jó problémamegoldó készség
  • Proaktivitás, "can do" attitűd
  • Folyamatszemlélet

Előny: Angol nyelvtudás és csoportvezetői tapasztalat

Munkavégzés helye: Debrecen

Amit nyújtunk:

  • Szakmai és nyelvi képzések biztosítása
  • Open office munkakörnyezet
  • Fiatalos légkör és jó hangulat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.