www.cvonline.hu

Csoportvezető-Székesfehérvár (Referenciaszám: HM-729)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2015.11.23.
Hirdetés azonosító: 510512

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Több éves elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Mechanikai, pneumatikai, elektronikai és vezérléstechnikai alapismeretek
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Műszakos munkarend vállalása

Főbb feladatok:

  • A termelés egy csoportjának személyzeti és szervezési vezetése
  • Gyártósorok, gépek és berendezések javítása és karbantartása
  • Folyamatok ellenőrzése és optimalizálása
  • Közreműködés eszközök, szerszámok és cseredarabok tervezésében, valamint elkészítésében
  • Tartalék alkatrészek nyilvántartása, igények felmérése és megadása
  • Új projektekben való részvétel
  • Termelési és kiszállítási terv betartása és betartatása
  • Kiesési idő, veszteségidők jelentése
  • Minőségi probléma esetén döntés a gyártás további menetéről
  • Operátorok oktatása és támogatása új eszközök, berendezések kezelésében

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk a folyamatos minőségfejlesztés mellett elkötelezett, high-end audio termékek gyártásával foglalkozó, első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát e-mailben.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-729-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20-983-6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő