www.cvonline.hu
Csoportvezető (Service Desk) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 702180
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Min 20fős német nyelven támogató Service Desk csoport napi munkájának irányítása

 - Service Desk Agentek (SDA) kiválasztása, betanítása, motiválása, kiértékelése bónuszmodell üzemeltetése

 - Adminisztrációs feladatok ellátása,

 - Teljesítmény értékelés

 - Új projektek előkészítése, bevezetése, részvétel a tranzícióban

 - Műszakbeosztás elkészítése

 - A HelpDesk csoport működésével kapcsolatos statisztikák, eseti kimutatások készítésead hoc riportok készítése, SLA-k felügyelete, tartása

 - Folyamatos kapcsolattartás a külső ügyfelekkel (felhasználókkal, GDU megbízókkal), és belső munkatársakkal reklamációk kezelése

Elvárások

 - legalább 3éves Service Desk tapasztalat vagy csoportvezetői és vagy helyettesi beosztásban szerzett tapasztalat

 - Szakirányú végzettség, Egyetemi vagy főiskolai diploma, informatika területén szerzett végzettség előny

 - Windows, Windows NT kliens, Word, Excel, PowerPoint, programok felhasználói szintű ismerete

 - Ticketing Toolok ismerete

 - Best Guide ismerete

 - ACD telefónia ismerete

 - Hálózati ismeretek

Személyiségbeli követelmények:

 - Jó kommunikációs készség, szociális érzék

 - Széles látókör, rendszerekben gondolkodás

 - Vezetői készségek

 - Szolgáltatásorientált szemléletmód

Amit kínálunk

 - Versenyképes fizetési és juttatási csomag

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonómikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy részletes magyar vagy német nyelvű szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

“Állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78825

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió