www.cvonline.hu

CSOPORTVEZETŐ / REPORTING SPECIALIST

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 778423
lejárt

  Ügyfelünk egy több száz fős vállalat, mely egy multinacionális cégcsoport jelentős képviselője Magyarországon.
Pénzügyi és számviteli csoportjuk további sikeres működéséhez keresünk most számukra legalább 4-5 éves szakmai tapasztalattal, nagyon jó angol nyelvtudással, IFRS gyakorlattal, agilis, aktív, kezdeményező szakember személyében új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A jelentéskészítési csoport munkájának koordinálása
  • A negyedéves és éves pénzügyi beszámolók elkészítése a magyar és nemzetközi számviteli elveknek megfelelően
  • Részvétel a havi IFRS zárásban
  • A havi mérleg, eredménykimutatás, cash-flow elkészítése
  • Rendszeres riportok készítése és prezentálása a CFO felé
  • Rendszeres és ad-hoc prezentációk elkészítése a tulajdonosok felé
  • Kapcsolattartás az auditorokkal és külső hatóságokkal

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség (gazdasági, pénzügyi vagy számviteli szakon)
  • ACCA képesítés, esetleg folyamatban lévő tanulmányok
  • Legalább 4-5 éves könyvvizsgáló cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Nagyon jó angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Problémamegoldó és javaslattételi készség

Előnyök:

  • Másik európai nyelv ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag várja az új szakembert!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység

Egyéb információk:

  • A pozíció egy középvezetői - csoportvezetői pozíció, a bérezés ehhez mérten versenyképes.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük angol és magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió