www.cvonline.hu
Csoportvezető (PSS) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 753706
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - A csoport mindennapi munkájának koordinációja és   az üzleti követelményeknek megfelelő teljesítmény elérésének biztosítása

 - Pénzügyi felelősségvállalás

 - Részvétel nemzetközi tranzakciókban és stratégiai projektekben

 - KPI célok elérése és ügyfél elégedettség biztosítása

 - Riporting funkció a management felé

 - Munkavállalók fejlesztése (tréningek szervezése, skill matrix stb.)

 - HR folyamatok és adminisztráció támogatása

Elvárások

 - Főiskolai/Egyetemi végzettség

 - Angol nyelv felsőfokú ismerete

 - Német nyelv ismerete előnyt jelent

 - 2-3 év tapasztalat csoportok menedzselésében és people menedzsmentben

 - Alapvető projekt menedzsment ismeretek (PMI, Agile)

 - Személyes kompetenciák:

 - Nagyon jó kommunikációs készség

- Nyitott gondolkodásmód

- Új kihívások iránti érdeklődés

- Jó motiváló és inspiráló készség

- Szoftver fejlesztői tapasztalat előnyt jelent

- MS Office MS Project ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79945

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen