www.cvonline.hu
Csoportvezető (PPM) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 875061
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • egy 15-20 fős csapat szakmai és diszciplináris irányítása
  • új kollégák kiválasztásában való részvétel
  • csoporton belüli optimalizálási lehetőségek önálló felismerése illetve megvalósítása
  • rendszeres munkatársi beszélgetések valamint teljesítményértékelések
  • erőforrástervezés továbbá célirányos dolgozói képzések tervezése
  • pénzügyi tervezés (forecast)
  • dolgozók motiválása
  • a csoportkohézió biztosítása valamint erősítése
  • csapatépítő programok szervezése
  • szakmai tevékenységek: e2e-Management, Nearshore-monitorozás és output-orientált irányítás

Elvárások

  • egyetemi végzettség
  • vezetői tapasztalat és/vagy nemzetközi projektekben szerzett több éves projektmanagement tapasztalat
  • tudatos vezetői szerepkör
  • szociális és interkulturális kompetenciák
  • személyes elkötelezettség
  • proaktív, előremutató gondolkodás
  • analítikus gondolkodás
  • önálló, strukturált, megoldásorientált munkavégzés
  • határozott fellépés
  • kiemelkedő kommunikációs készségek
  • lojalitás és integritás
  • hatékony konfliktuskezelés és kiemelkedő csapatjátékosság
  • T-Systems működési és irányítási modelljének alapvető megértése
  • a pénzügyi mutatószámok (KPI-ok) ismerete (Deckungsbeitrags-Schema, production variance, customer result, gross profit)
  • tapasztalat az éves iPF tervezési folyamatban
  • kiemelkedő angol és német nyelvismeret írásban és szóban
  • MS-Office-Programok kiváló ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82202

PROFIL