www.cvonline.hu
Csoportvezető (PJ3434)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.17.
Jelentkezési határidő: 2015.03.29.
Hirdetés azonosító: 919244
lejárt

Budaörsi, irodaszékek gyártásával foglalkozó multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat, az alábbi pozícióba:

Csoportvezető (Referenciaszám: PJ3434)

Feladatok:
- Operátorok munkájának irányítása
- Heti beosztások elkészítése
- A termelés ill. csomagolás mennyiségi és minőségi felügyelete
- Két műszakban (H-P; 7-15:30 ill. 14:00-22:00)

Elvárások:
- Termelésben eltöltött legalább 3 éves tapasztalat
- Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás (amerikai vezetőség)
- Önálló és felelősségteljes munkavégzés
- Megbízható csapatjátékos
- Jó kézügyesség
- Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
- Előny:

Munkavégzés helye:
- Budaörs, Ipari park - tömegközlekedéssel megközelíthető

Előny:
- Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális, mégis családias munkakörnyezet
- Hosszú távú munkavégzés
- Korrekt feltételek, biztos kifizetés
- Próbaidő után cafetéria

Kérjük, részletes szakmai önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szuhai Zsuzsanna kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.