www.cvonline.hu

Csoportvezető német nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2015.05.26.
Hirdetés azonosító: 879661

Biotechnológiával és élettudományokkal foglalkozó ügyfelünk bővülő budapesti csapatába keresünk új kollégát ügyfélszolgálatos csapat élére.

Feladatok:

- Az ügyfélszolgálatos csapat napi munkájának koordinálása
- Teljesítménymérés, folyamatfejlesztés
- A csapat tagjainak motiválása, fejlődésének nyomon követése
- Rendszeres kapcsolattartás társosztályokkal
- Folyamatok betartásának nyomon követése
- Riportálás
- Munka hatékonságának biztosítása, erőforrás-tervezés

Elvárások:

- Folyékony német és angol nyelvtudás
- Kereskedelmi/gazdasági végzettség
- Ügyfélkapcsolat/rendelésfeldolgozás területén szerzett tapasztalat
- Kitűnő kommunikációs és priorizáló készség
- Csapatvezetésben szerzett tapasztalat
- Pontosság, határidők betartása
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk:

- Komplex folyamatok koordinálása
- Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi cég
- Versenyképes juttatási csomag
- Panorámás, jól megközelíthető iroda

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján