www.cvonline.hu

Csoportvezető munkatárs

  • A hirdetés 1204 napja lejárt

Pénzügyi szolgáltatással kapcsolatos dokumentum pótlásával foglalkozó Call Centerünk

Csoportvezető munkatársat keres

Feladatok:

  • Pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos hiánypótlás ügyintézésének koordinálása
  • 7 fős Call Center, adminisztrációs részleg irányítása
  • Hiánypótlások, eltérések kezelése, nyomon követése
  • Kapcsolattartás a pénzügyi szolgáltató partnerekkel, valamint a cégen belüli osztályokkal
  • A munkavállalók folyamatos fejlesztése, teljesítményük értékelése
  • Kimutatások, jelentések készítése
  • A pénzügyi termékekkel kapcsolatos belső szabályok, előírások naprakész ismerete

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 év  hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook)
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság és terhelhetőség, precíz, strukturált munkavégzés
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Határozott, agilis személyiség, magabiztos fellépés

Amit kínálunk:

  • Izgalmas és nagy ívű projektben való részvétel
  • Inspiráló csapat és munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 14. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a „csoportvezető” jeligével,  valamint a nettó bérigény megjelölésével a  E-mail cím megjelenítése  e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő