www.cvonline.hu

Csoportvezető (IT Service Desk) - INTS/9/53

  • A hirdetés 381 napja lejárt

Debreceni, dinamikusan fejlődő telekommunikációs partnercégünk számára keresünk angolul és franciául beszélő kollegát

 Csoportvezető ( IT Service Desk)

pozícióba

Ref: INTS/9/53

Feladatok, felelősségi kör:

  • IT Service Desk csoport (5-8 fő) napi munkájának irányítása
  • Csoport munkaidőbeosztásának tervezése, szabadságok , betegségek iktatása, stb.
  • A releváns követelményeknek,  mérőszámoknak való megfelelés biztosítása (SLA, KPI)
  • Részvétel a szolgáltatás működésével kapcsolatos megbeszéléseken (személyes, telefonos)
  • Bejövő kommunikációs csatornák folyamatos figyelése, ellenörzése (telefon, email, chat)
  • A csoport teljesítményének folyamatos figyelése, segítségnyújtás
  • Monitor live team performance
  • Szolgáltatásban felmerülő problémák, azonosítása, segítség az elhárításban
  • Ügyfélreklamáció kezelése
  • Rendszeres csoportértekezlet tartása
  • Teljesítményértékelés, visszajelzés a szolgáltatásvezető és a csoport tagjai felé
  • Részvétel a minőségbiztosítási programban
  • Csoporttagok folyamatos fejlesztése
  • Részvétel új  munkaerő kiválasztásában, szakmai interjúztatás

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Csoportvezetői tapasztalat (IT helpdesk/ügyféltámogatási területen)
  • IT Service Desk/Helpdesk/Ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Folyékony angol és francia nyelvtudás
  • Kíváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • ITIL folyamtok alkalmazásszintű ismerete

Ajánlat

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Karrielehetőség

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia