www.cvonline.hu
Csoportvezető helyettes_Miskolc (Referenciaszám: 3588)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.06.12.
Jelentkezési határidő: 2015.06.18.
Hirdetés azonosító: 931660
lejárt

Miskolci neves járműipari megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Csoportvezető helyettes

Feladatok:
- vasúti teher, és tartálykocsik javítási folyamatainak irányítása.
- termelési program végrehajtása.
- napi termelési feladatok tervezése, nyomon követése.
- a termelési hatékonyság, és a minőség folyamatos fejlesztése.
- jelentések, kimutatások, jegyzőkönyvek, mérőlapok készítése.
- integrált Irányítási Rendszer működtetése. (minőségirányítás, környezetirányítás, munkavédelem).
- kapcsolattartás a társ osztályokkal.
- 3 műszakos munkarend

Elvárások:
- középfokú műszaki végzettség.
- termelésirányításban szerzett vezetői tapasztalat.
- alapszintű számítástechnikai ismeretek.
- jó szervező, és problémamegoldó készség.
- jó kommunikációs készség
- szakmai felkészültség
- felelősségvállalás
- precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság, szorgalom.

Előnyt jelent:
- vasúti kocsik, vasúti kocsi alkatrészek javítási területén szerzett gyakorlati tapasztalat.
- ISO 9001, és ISO 14001 szabványok területén szerzett gyakorlati tapasztalat.
- német nyelv ismerete.

Amit kínálunk:
- versenyképes bérezés és juttatások
- munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:
Miskolc

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát küldje el Gönczi Barbara kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy keresse fel Pannonjob irodánkat Miskolcon a Búza Téren a Szűcs Sámuel u. 5 szám alatt (Villkész irodaház)

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Link megjelenítése" data-width="100px" data-height="40px" data-colorscheme="light" data-layout="standard" data-action="like" data-show-faces="false" data-send="true">