www.cvonline.hu

Csoportvezető helyettes és mentor

  • A hirdetés 688 napja lejárt

Az Allianz szerződött partnere

az Egész Biztos Kft.

értékesítési szervezetének bővítéséhez

Csoportvezető helyettest és mentort

keres Debrecenbe.

Az Allianz Hungária Zrt. vezető szerepe a magyar biztosítási piacon hosszú évek óta töretlen. A fejlődés folytatásához és a lehető legmagasabb ügyfélkiszolgáláshoz, az egyik legfontosabb kulcs munkatársaink hatékonysága.

Jelenlegi és jövőbeni sikereink kollégáink szaktudásán, ügyfélközpontú napi munkáján és pozitív emberi együttműködésén alapszik.

Feladatok:

  • Akvizíciós feladatok ellátása (tárgyalások során értékesítő partnereink segítése, mentoráslása, toborzási feladatok ellátása)

  • Monitoring feladatok elvégzése

  • Biztosítási, banki és lakástakarék pénztári termékek értékesítése kiemelt ügyfelek részére, ügyfél-kapcsolattartás, ügyféltanácsadás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

  • Legalább2 éves banki/ biztosítási szférában szerzett vezetői tapasztalat

  • Határozott, céltudatos,problémamegoldó személyiség

  • Tapasztalat a modern informatikai eszközökkel való munkavégzéshez

Amit kínálunk:

  •  Professzionális háttér, prémium termékek

  •  Betanulás alatt is kedvező juttatási rendszer

  • Havi fix alapjuttatás 400 000 Ft és eredményességi jutalék

  • Piacvezető stabil háttér

  • Folyamatos készségfejlesztő és szakmai tréningek

  • Csapatépítő rendezvények

Helyek Debrecen
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő