www.cvonline.hu

Csoportvezető hegesztési/csiszolási területre

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 672184

A Sanmina MSD divíziója a Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik. Telephelyünk a világ nagy telekommunikációs cégeinek és ezek beszállítóinak gyárt és szállít termékeket. A jelenleg közel 600 főt foglalkoztató üzemünkbe keresünk Műszakvezetői munkakörbe pályázókat, akik lendületes személyiségükkel szeretnének csatlakozni egy folyamatosan fejlődő céghez, egy fiatalos csapathoz!

Termelési csoportvezető hegesztési/csiszolási területre, tapasztalt pályázók számára

Feladat:

  • Egyedi termékek hegesztésének /csiszolásának hatékony irányítása,
  • A dolgozói munkafegyelem betartatása,
  • A műszakban lévő csiszolók és hegesztők munkájának szervezése.
  • Kapcsolattartás a társterületekkel,
  • Igény és hajlam a folyamatos fejlődésre/fejlesztésre

Elvárások:

  • Hegesztési területen szerzett vezetői tapasztalat ,
  • Hegesztési tapasztalat
  • Több műszak vállalása
  • Határozott, talpraesett, jó problémamegoldó, kreatív személyiség
  • Előny: csiszolási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Dinamikus munkakörnyezet
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Vállalati buszjárat (Miskolcról, Ónodból)
  • Dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra
  • Dolgozói kedvezmények (uszoda, fittnesz, éttermek, szolgáltatások)

akkor kérjük küldd el szakmai önéletrajzodat, a pozíció megjelölésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése