www.cvonline.hu

Csoportvezető fizikai toborzás területen

  • A hirdetés 256 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • A cégcsoport fizikai állományának toborzási és kiválasztási
  • folyamatainak teljes körű irányítása
  • A toborzási stratégia kialakítása és megvalósítása
  • A toborzói csapat irányítása, szakmai támogatása és ellenőrzése
  • Szoros együttműködés a társterületekkel (munkaügy, oktatás, kontrolling, jog)
  • A fizikai állomány oktatási és képzési folyamatának fejlesztésében való aktív részvétel
  • A területéhez kapcsolódó projektekben való aktív részvétel
  • Statisztikák, elemzések készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Fizikai munkaerő toborzásában szerzett több éves munkatapasztalat
  • Több éves vezetői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Excel magabiztos kezelése
  • Kiváló kommunikációs,- problémamegoldó- és szervező készség
  • Rugalmasság
  • Vezetői attitűd
  • Rendszer szemlélet.
Amit kínálunk:
  • Piacvezető cég
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő