www.cvonline.hu
Csoportvezető (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 810646
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Biztosítja, hogy az elvárt szolgáltatási szinteket a csoport teljesítse

 - Kiosztja a feladatokat a közvetlen munkatársai számára, a   feladatok elvégzését ellenőrzi, biztosítja a csoporttagok egyenletes terheltségét

 - Erőforrásokat allokál (műszakbeosztás, szabadságolás, helyettesítési terv)

 - Kevésbé tapasztalt munkatársak betanítását megszervezi, abban részt vesz

 - Részt vesz a beosztottak teljesítményének értékelésében

 - Továbbítja az üzemeltetési és más releváns üzleti információkat a csoport felé

 - Biztosítja a csoport jó közérzetét; megkönnyíti a hatékony   csapatmunkát és a konfliktuskezelést

 - Figyelemmel kíséri a csoport termelékenységét és üzemeltetési teljesítményét, és szükség esetén korrekciós lépéseket tesz

 - Segíti a csoport tagjainak egyéni fejlődését: meghatározza   az alapteljesítményt és azonosítja a fejlődés hiányosságait; fejleszti a beosztottak műszaki ismereteit

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Office és Windows power user ismeret

 - Vezetői tapasztalat előny

 - SD ismeret előny

 - Felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudás

 - Csapatjátékos

 - Lojalitás, empátia

 - Jó problémamegoldó készség

 - Strukturált szemlélet

  Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

  - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol vagy német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80778

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen