www.cvonline.hu
Csoportvezető (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 797783
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - A csoport mindennapi munkájának   koordinációja és az üzleti követelményeknek megfelelő teljesítmény elérésének, valamit KPI célok elérésének és az ügyfél elégedettség biztosítása.

 - Részvétel nemzetközi MLPS Rollout projektekben, szakmai iránymutatás, vezetés a csoport részére, társterületekkel történő együttműködés biztosítása.

 - Munkavállalók fejlesztése, HR   folyamatok és adminisztráció támogatása.

Elvárások

 - Főiskolai/Egyetemi végzettség

 - Felsőfokú angol és középfokú   német nyelvtudás

 - CISCO CCNA és Juniper JNCIA   vizsga (CCNP előnyt jelent)

 - 2-3 év szakmai tapasztalat MPLS   hálózatok kiépítésében\üzemeltetésében\optimalizálásában

 - 2-3 év tapasztalat csoport és   people menedzsmentben

 - WAN hálózatok, ITIL v3, MS   Office ismerete

 - Projekt management tapasztalat   előnyt jelent

 - Pontos, precíz, hatékony   munkavégzés

 - Jó kommunikációs képesség,   nyitott gondolkodásmód

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 80490

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Hajdú-Bihar