www.cvonline.hu
Csoportvezető (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 789632
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - 15 fős csapat vezetése és koordinálása

 - Pénzügyi (létszám, költség, bevétel) tervezés

 - A szolgáltatási egységvezető támogatása a kijelölt feladatokkal

 - Részvétel a belső projektekben

 - Részvétel a DCNO MOD műszakban

 - Riportálás a GCU és DPS menedzsmentnek

 - Menedzsment támogatás biztosítása az ügyfél számára

 - Az új üzletek és projektek alakítása a csapatnak megfelelően

 - Napi kapcsolattartás az OPM-ekkel, SDM-ekkel és az ügyfelekkel

 - A nemzetközi DCLAN csapat reprezentálása a menedzsment meetingeken

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - 1 év releváns szakmai tapasztalat

 - MS Office ismerete

 - Kiváló angol nyelvtudás

 - Jó kommunikációs és probléma-megoldó készség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos   német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 80360

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen