www.cvonline.hu

Csoportvezető (Debrecen)

  • A hirdetés 1316 napja lejárt

Debreceni IT / Telekommunikáció szolgáltatásokat nyújtó, nemzetközi hátterű partnercégünk részére csoportvezető munkatársat keresünk.

BUD-04-067

Feladatok:
  • A csoport mindennapi munkájának koordinációja és az üzleti követelményeknek megfelelő teljesítmény elérésének biztosítása
  • Részvétel nemzetközi tranzíciókban és stratégiai projektekben, ezen feladatok koordinálása a munkatársak között
  • Munkavállalók fejlesztése, új kollégák bettanítása, csoportmotiváció fenntartása, teljesítmény értékelések
  • HR folyamatok és adminisztráció támogatása
  • Beszámolók készítése a vezetőség felé

Elvárások:
  • Főiskolai végzettség (előny: közgadasági, IT végzettség)
  • Felsőfokú német és legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • 1-2 éves csoport koordinátori vagy vezetői tapasztalat
  • Szolgáltatói minőségmenedzsment területén szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientált munkavégzés

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát az alábbi email címre a hivatkozási szám megjelölésével:

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő