www.cvonline.hu
Csoportvezető (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 1037530
lejárt
FELADAT

Napi feladatok:

• A napi operáció bizotsítása az elvárt szolgáltatási szinten, folyamatosan fejlődő minőségben

• A munkavállalók motivációs szintjének fenntartása, szakmai fejlődésük elősegítése, karrier útvonalak kijelölése

• A  hatékony munkavégzést elősegítő eszközök megteremtésének elősegítése, alkalmazása (tudásbázis bővítése, minőségi ellenőrzések, rendszeres részvétel megbeszéléseken, telefonos konferenciákon, rendszeres kapcsolattartás a külföldi kollégákkal, külföldi kiutazás, oktatások, stb.)

• Adminisztrációs feladatok elvégzése (távollét engedélyezés, munkarend vezénylés, feladatok allokálása, visszakövetése, kihasználtság, stb.)

• A csoporton belüli konfliktusok kezelése

Eseti feladatok:

• Együttműködés más megoldó csoportok vezetőivel és a back office munkatársaival

• Teljesítmény célok, mérési rendszer felállítása, KPI-k meghatározása

• Kiválasztás, új munkatársak betanításának megszervezése

• Munkacsoportok célrendszerének felállítása, mérése, követése

• Junior teamleader kollégák támogatása, iránymutatás

• Új projektek, munkaátvételek megszervezése, feladatok allokálása

• Management felé status riportok készítése, hatékony két irányú információ áramlás megvalósítása, elősegítése

PROFIL
  • Felsőfokú végzettség
  • Csoportvezetői, koordinátori tapasztalat előny
  • MS Office ismerete
  • Alap angol (előny)
  • Német felsőfokú nyelvtudás
  • Stratégiai szemlélet
  • Csapatjátékos
  • Jó motivációs és kommunikációs készség
  • Pontosság, határozottság

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen