www.cvonline.hu
Csoportvezető (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 512513
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •  Adott szervezeti egységen   belül a meghatározott üzleti terv és megvalósítási operatív program   végrehajtásának koordinálása
  •  A csoport költségkeretének   tervezésében, nyomon követésében való részvétel
  •  Erőforrás-allokáció   (műszakbeosztás, szabadságolás, helyettesítési terv)
  •  Folyamatoknak, eljárásoknak   és szabványoknak való megfelelés biztosítása
  •  Új munkatársak   kiválasztásában való részvétel, fejlődésük nyomon követése
  •  Csoportcélok meghatározása:   egyéni felelősségek értelmezése, feladatok felosztása, a teljesítési   határidők és minőségi elvárások kommunikálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, vagy   ezzel egyenértékű releváns szakmai tapasztalat
  •  Unix / Windows   szerverüzemeltetési ismeretek
  •  Storage üzemeltetési   tapasztalat
  •  Aktív, középfokú angol   nyelvtudás

Előny

  •   Csoportvezetői tapasztalat
  •   Német nyelvismeret
  •   ITIL minősítés

Személyiségbeli   követelmények

  • Vezetési tapasztalat, jó   koordinációs és kommunikációs készség
  • Stressztűrő,   helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientált szemlélet

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése

„állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 72988

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió