www.cvonline.hu

CSONTOZÓK és BETANÍTOTT MUNKÁSOK

  • A hirdetés 198 napja lejárt

Húsüzemi dolgozókat keresünk Németországba
nyelvtudás nem szükséges

Cégünk húsipari szalagmunkára keres

CSONTOZÓKAT és BETANÍTOTT MUNKÁSOKAT

Németországban működő húsfeldolgozó üzemekbe.

Feltételek:

  • a munkavégzéshez szükséges a jó fizikai állóképesség, terhelhetőség és szorgalom.
  • német nyelvtudás nem szükséges az állás betöltéséhez.
  • húsiparban és csontozásban szerzett tapasztalat előny, de a betanított munkások számára a munkafolyamatok elsajátítását biztosítjuk.

Amit kínálunk:

  • magas kereseti lehetőséget: havi nettó 1400-1600 € (csontozó) és 1000 - 1300 € (betanított munkás) jövedelmet, teljesítmény függvényében
  • megbízható, stabil munkahelyet
  • egész évben folyamatos munkavégzés lehetőségét
  • határozatlan idejű munkaszerződést
  • szálláshelyet
  • cégünk által szervezett kiutazást
  • teljes körű ügyintézést

Várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Egyéb hasonló állások Önnek
Műszakvezető

Plastweld Kft.

Veresegyházi műanyag fröccsöntéssel foglalkozó ...
Veresegyház, Budapest

Targoncaszerelő (Csongrád megye)

Linde Magyarország Anyagmozgatási Kft

Mobil szerviztechnikusi feladatok ellátásához k...
Csongrád, Szentes, Kiskunfélegyháza

Központi raktári áruellenőr - Győr (Referenciaszám: OE-1919)

Man at Work Kft.

Feladatok: Készletellenőrzés: raktári anyagok...
Győr