www.cvonline.hu

Csomagválogatás logisztikai cégnél 850Ft/óra

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.23.
Hirdetés azonosító: 977803
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

TNT Express vezető logisztikai cégünk részére keresünk munkavállalókat, tanulmányokhoz igazítható rugalmas munkaidőben délelőtti munkára.

Feladatok:

  • cimkézés
  • raktári csomagok elrendezése
  • szkennelés
  • vonalkód olvasás

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • pontosság, precizitás
  • hosszú távú munka, órarendhez igazodva, heti beosztással

Munkaidő:  Hétfő és péntek között heti minimum 2 alkalommal  délelőtt: 6.45-9.45.-ig

Amit kínálunk

  • Bruttó 850Ft/ó
  • rugalmas munkaidő
  • hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai gyakorlat leigazolása

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.