www.cvonline.hu

Csomagrendezés 800 Ft/óra

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 983627
lejárt

Jókarban lévő diákok jelentkezését várjuk suli utáni csomagrendezésre logisztikai központba. Csak 3 hétig van ez a napi 6 órás munkalehetőség!

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • csomagok rakodása
  • csomagok szétválogatása megadott irányítási rend szerint

Elvárások:

  • nappali tagozatos jogviszony (aktív, passzív, évhalasztó)

Munkaidő:

2015. október 12. – 2015. október 29.  között 16-22-ig (napi 6 óra)

Amit kínálunk

  • bruttó bér: 800 Ft/óra
  • 3 hetes munkalehetőség
  • részmunkaidő

Várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Mindez két percig tart, mert csak elérhetőségeidet kell megadnod.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is vagy együtt dolgoznál barátaiddal, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!