www.cvonline.hu

Csomagoló/válogató

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 812139

Vezető kozmetikai partnercégünk logisztikai raktárába, Németországba munkatársat keresünk a következő pozícióba

Feladatok:
  • Rendelések összekészítése szállításra, számítógép használatával
  • Kozmetikai termékek szortírozása, válogatása
  • Kézi csomagolás
  • Árucikkek újracsomagolása
  • További raktári feladatok
Elvárások:
  • Német nyelvtudás (B2 szint)
  • Jó kézügyesség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség
  • saját autó, kozmetikai termékismeret (előny)
Amit kínálunk:
  • Német alkalmazotti szerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztosított szállás
  • Egyműszakos munkarend (7:00-15:00), csúcsszezonban kétműszak
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Stuttgart
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven, a tárgy mezőben a pozíció (Csomagoló-Németország) megjelölésével, a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Hajdú-Bihar