www.cvonline.hu

Csomagolómérnök (Debrecen) (INTS/3/28)

  • A hirdetés 1112 napja lejárt

Amerikai tulajdonú high-tech hardvergyártó partnercégünk debreceni központjába keresünk csomagoló anyag és/vagy csomagolás gyártásában jártas, tapasztalattal rendelkező elhivatott, motivált csomagolómérnököt.

Feladatok:

  • Új csomagolás teljes körű tervezése és kivitelezése a cég hardvereinek és szoftvereinek számára
  • Csomagolóanyag beszállítók kiválasztása, árajánlat, anyag- és dizájnminták kérése, szerződéskötés
  • Csomagolás teljes körű gyakorlati tesztelése a várható szituációknak megfelelően, mint például szállítás
  • Tervek rögzítése AutoCAD-ben és Artios-ban, a csomagolás követelményeinek pontos definiálása
  • Technikai együttműködés a kapcsolódó osztályokkal
  • Projekt hatékonyságának folyamatos fejlesztése, költségeinek redukálása
  • Felelősségvállalás a csomagolástervezési projekt sikerességéért minden aspektusból

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes, lehetőleg felsőfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat, hasonló területen szerzett
  • AutoCAD program vagy Artios design program, MS Office és MS Project ismerete, magabiztos használata
  • Problémamegoldó, tervező, szervező gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkahelyi környezet
  • Nagyszerű, motiváló juttatási csomag
  • Proaktív, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol