www.cvonline.hu

Csomagolói munka Hollandiában

  • A hirdetés 1100 napja lejárt

Diákmunkára keresünk angolul min. társalgási szinten beszélő LÁNYOKAT főleg elektronikai raktárak számára, csomagolói munkára Hollandiába.
Első sorban egyedül álló, fiatal lányok jelentkezését várjuk, párokat nem tudunk elhelyezni.

Kalandvágyó fiatalok jelentkezését várjuk 18-22 év között.

Feladat:
- Szendvicsek, péksütemények és elektronikai cikkek csomagolása

A munkaadóról:
- Egy munkaerő kölcsönző cég, akik többek között pékségekkel és Apple valamint Samsung raktárakkal állnak kapcsolatban.
- Hosszú távú és idénymunkákat is kínálnak egész évben.
- A munkaidő heti 40 óra.

Elvárások:
- Releváns tapasztalat nem szükséges!
- Társalgási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen!
- Főleg lányokat és párokat tudunk elhelyezni!
- 22-45 éves életkor.
- B kategóriás jogosítvány előny!

Fizetés:
- 8,48 €/óra bruttó
- Fizetett éjszakai műszak és fizetett túlóra!

Szállás:
- munkaadó által biztosított 2 ágyas szobákban
- Ára: 92,5 euró/fő /hét rezsivel együtt

- Angol nyelvű fényképes önéletrajz küldésével a E-mail cím megjelenítése címre;
- Személyes interjú magyarországi irodáink valamelyikében, telefonos interjú partnerünkkel;
- Szerződéskötés az Euwork irodájában;
- Repülőjegy foglalás az Euwork segítségével!

Szükséges indulótőke:
Kb. 100.000 Ft (kiutazás, zsebpénz, stb.).

Angol nyelvű fényképes önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Irodáink
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Csíkszereda:+40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.
Továbbá kérjük, hogy a jelentkezés során vegyék figyelembe, hogy csak olyan jelentkezőket tudunk elhelyezni, akik legalább TÁRSALGÁSI SZINTŰ nyelvtudással rendelkeznek. A többkörös állásinterjúk magyarországi irodáink valamelyikében folynak, így külföldön tartózkodó jelentkezőknek nem tudunk segíteni. Valamint Románia és Bulgária az unióhoz való későbbi csatlakozása miatt a két ország állampolgáraival szemben átmenetileg még fennálló munkaerőpiaci korlátozások megszűnésig nincsen lehetőségünk bolgár és román állampolgárok elhelyezésére ennél a munkánál. Megértésüket köszönjük!

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr