www.cvonline.hu

Csomagolói állás

  • Frissítve 92 napja

Szeretne egy megbízható, hosszú távú munkalehetőséget, itt az alkalom. Partnercégünk részére

CSOMAGOLÓ

munkakörbe keressünk munkavállalókat!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Segédanyagok előkészítése
  • Késztermékek szállításra való felkészítése, csomagolása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • Faipari középfokú végzettség
  • Ipari területen eltöltött legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés, Cafetéria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejárási támogatás nyújtása

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Tata

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/344 9448-as telefonszámon érdeklődhet.