www.cvonline.hu

CSOMAGOLÓGÉP KEZELŐ

  • A hirdetés 1115 napja lejárt

A LESAFFRE MAGYARORSZÁG KFT., - a magyar és a közép-európai piac első számú élesztőgyártója és  - forgalmazója -, a világpiacon vezető francia Lesaffre Csoport tagvállalata az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

(betanított munka 12 órás folyamatos műszakban)

Feladatok:

  • csomagológépek szakszerű működtetése, felügyelete, karbantartása, tisztítása
  • késztermékek palettára történő rakodása
  • termelésközi és termelés végi takarítási munkák elvégzése

Elvárások:

  • középfokú végzettség (pl. szakmunkás)
  • műszaki és/vagy élelmiszeripari érdeklődés
  • gyártó cégnél hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • fegyelmezett munkavégzés, monotónia tűrés, teherbíró képesség

Élelmiszer-ipari tapasztalat, gépbeállításban szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Érdeklődés esetén kérjük, küldje el önéletrajzát - a pozíció megjelölésével - az alábbi címre:

LESAFFRE MAGYARORSZÁG Kft.

1222 Budapest, Gyár utca 5-9.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő