www.cvonline.hu

Csomagológép-kezelő

  • A hirdetés 1436 napja lejárt
GYÁLI partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • a csomagológépek szakszerű működtetése, a gépbeállítások folyamatos ellenőrzése,
  • a diszpozíciós tábláknak megfelelően a termékek csomagolása,
  • probléma, hibajelzés esetén azonnali beavatkozás,
  • komissiózási, raktározási feladatok,
  • üzemi rend, üzemi higiénia, termékbiztonság, minőségbiztosítási előírások, illetve a munka- és tűzvédelmi előírások maximális betartása,
  • a termelő gépek karbantartása,
  • szükséges adminisztráció elvégzése számítógépen.
Elvárások:
  • középfokú végzettség (pl. szakmunkás),
  • termelésben, illetve raktározásban szerzett tapasztalat,
  • műszaki érzék,
  • számítástechnikai ismeretek,
  • monotónia tűrés, teherbíró képesség,
  • előny: gépbeállításban szerzett tapasztalat.
  • megfelelés esetén egészségügyi kiskönyvre lesz szükség!
Amit kínálunk:
  • Fizetés: fix bruttó órabér+műszakpótlék+teljesítmény bónusz+cafeteria
  • Kezdés: azonnal
Munkavégzés helye:
  • Gyál
Egyéb:
  • Munkaidő: 2 műszakos munkarend:7:00-16:00, 16:00-01:00, heti 5 nap hétfő és szombat között, túlóra várható! Kijutás egyénileg történik, a többműszakos munkarend és a túlóra miatt ajánlott autóval közlekedni.
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül. Referencia kód: CSG 001
Helyek Gyál
Kategória Szakmunka / fizikai munka