www.cvonline.hu

Csomagológép-kezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.15.
Hirdetés azonosító: 1012383

GYÁLI partnercégünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Csomagológépek szakszerű működtetése, gépbeállítások ellenőrzése
  • Termékek csomagolása
  • Csomagolási paraméterek ellenőrzése
  • A megtelt raklapok készáruraktárba történő szállítása

Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség (pl. szakmunkás, érettségi)
  • Műszaki érzék
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Monotónia tűrés, teherbíró képesség

Juttatások:
  • fix bruttó órabér + műszakpótlék + cafeteria
  • hosszútávú munkalehetőség

Előnyök:
  • gépbeállításban szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Gyál

Egyéb információk:
Munkaidő: • 2 műszakos munkarend: 7:00-16:00 • 15:00-24:00 • heti 5 nap hétfő és szombat között. • túlóra várható!

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest