www.cvonline.hu

Csomagolóanyag mérnök-Székesfehérvár (Ref.szám: FE-1209)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2015.11.24.
Hirdetés azonosító: 935749

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (szakirányú felsőfokú végzettség előny)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Néhány éves, hasonló területen szerzett tapasztalat elektronikai gyártásban
  • Magas szintű EXCEL ismeretek
  • Logikus gondolkodás, jó szervezőkészség
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • SAP ismeret előnyt jelent

Fő feladatok, tevékenységek:

  • Vevői csomagolóanyagok biztosítása a termelés részére, IC beszállítások szervezése
  • Csomagolási eltérési engedélyek ügyintézése, alternatív csomagolóanyagok megválasztása és biztosítása
  • Beszállítói göngyölegek készletének biztosítása, SAP göngyöleg adatainak karbantartása
  • Göngyöleg leltár megszervezése
  • Csomagolásra vonatkozó darabjegyzék, beszállító módosításai javaslatok beterjesztése
  • Intenzív részvétel a csomagolóanyagok fejlesztésében, bevezetésében
  • Eljárási és munkautasítások kialakítása, kibővítése a változó csomagolóanyag kezelési folyamat szerint
  • Csomagolóanyagokkal kapcsolatos költségek optimalizálása, költségvetés betartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és széleskörű béren kívüli juttatások!
  • Multinacionális környezet
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Fiatalos, lendületes bérszámfejtői csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű, jelenleg 1500 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő elektronikai gyártó cég megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzait, és jelentkezzen a pozícióra, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1209-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő