Csomagolóanyag gyártási területvezető (Debrecen) (INTS/3/18)

  • A hirdetés 1267 napja lejárt

Stabil hátterű multinacionális nyomdaipari partnercégünk debreceni termelőüzeme számára keresünk tapasztalt vezetőt a csomagolóanyag, leginkább kartondoboz gyártás területének vezetése, felügyelete céljából.

Feladatok:

  • A csomagolóanyag gyártás területének felügyelete, folyamatos fejlesztése a cég Six Sigma csapatával
  • Új termékek bevezetése a gyártásba
  • Vevői reklamáció kezelése, megoldási és fejlesztési javaslatok tétele
  • A terület hatékonyságának folyamatos javítása, optimalizálása, költségek csökkentése
  • Együttműködés a műszakirányítókkal a beosztások, szabadságtervek készítése céljából
  • A cég EHS szabályzata és az ISO 9001 minőségbiztosítási szabvány szerinti működés biztosítása

Elvárások:

  • Legalább középiskolai végzettség
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat, termelő környezetben szerzett, preferáltan csomagolóipari
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Kiváló számítógépes ismeretek
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Innovatív gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Tréningek, folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag: bér + cafeteria
  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő