www.cvonline.hu

CSOMAGOLÓANYAG ÉRTÉKESÍTŐ

Régió:

Magyarország

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 778429
lejárt

  Top Értékesítőként tartják számon a saját csapatában? Szeretné egy új cégnél kipróbálni a szaktudását? Gondolja, hogy itt is megállja a helyét? Itt kizárólag a teljesítmény az ami számít!

Ügyfelünk 1990-es megalakulása óta nyújt nyomdai szolgáltatást megrendelői teljes megelégedésére. A részvények többsége családi tulajdonban van. A cég fejlődését és fejlesztéseit a felelősség, hosszútávú gondolkodás és a fokozatosság jellemzi.
Papíralapú csomagolóanyagok gyártása mellett magazinok, könyvek és egyedi reklámanyagok készítésére specializálódtak. Műszaki hátterüknek és jó szakembereiknek köszönhetően világszínvonalú szolgáltatást nyújtanak.

A cég megalakulása óta töretlen fejlődésével és minőségi munkájával méltán nyerte el megbízóik bizalmát és hírnevét a piacon. Az értékesítési csapat bővítése céljából keresünk számukra karton csomagolóanyag értékesítésben tapasztalt új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Felkutatja az új megrendelőket a csomagolóanyag piacon;
  • Elkészíti az árajánlatokat;
  • Ügyfél kapcsolattartóként funkcionál minden árajánlat és egyéb kérdések tekintetében;
  • Nyomon követi az árajánlatokat;
  • Kezeli a szerződéseket, kereskedelmi megállapodásokat, etikai kérdéseket;
  • Karbantartja az ügyfél adatbázist;
  • Kezeli az ügyfél panaszokat: kereskedelmi és technikai tekintetben;
  • Támogatja a termékek marketing / marketing kommunikációs aktivitását.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (gazdasági, műszaki);
  • Legalább 4 -5 év tapasztalat karton csomagolóanyag értékesítésben;
  • Angol és / vagy német nyelv társalgási szintű ismerete;
  • MS Office magabiztos használata.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő alapfizetés és jutalék rendszer várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Országos

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió