www.cvonline.hu

Csomagolóanyag Beszerző

  • A hirdetés 1101 napja lejárt

A Versele-Laga, nemzetközileg elismert, kisállateledel gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalatcsoport, csévharaszti munkahelyre (Monor mellett) munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Csomagolóanyagok, alapanyagok beszerzése
  • Ártárgyalások, kereskedelmi feltételek tárgyalása belföldi és nemzetközi beszállítókkal
  • Rendelések menedzselése a hatékony termelés és maximális eredmények biztosításához
  • Optimális készletszintek tartása, készletkockázatok minimalizálása kedvező kereskedelmi feltételek elérésével
  • Nyilvántartás vezetése integrált vállalatirányítási rendszerben

Követelmények:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • 1-3 év tapasztalat hasonló pozícióban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Céltudatosság, problémamegoldó készség
  • Szervezőkészség, magas munkabírás
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Megbízhatóság, precizitás

Előny az elbírálásnál:

  • Tapasztalat csomagolóanyag beszerzésben
  • Az FMCG szektor ismerete

Amit nyújtunk:

  •  Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Juttatások

Jelentkezni angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol