www.cvonline.hu

Csomagoló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 996537

Azonnali munkakezdés Üllői logisztikai partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe
Feladatok:

  • Kozmetikai termékek csomagolása
  • Matricák ragasztása
  • Címkézés

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • Kézügyesség
  • Megbízhatóság

Juttatások:
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • munkába járás céges buszjárattal több településről Cegléd irányából
  • Céges buszok: Üllő, Monor, Vasad, Csévharaszt, Monorierdő, Felsőnyáregyháza, Alsónyáregyháza, Pilis, Albertirsa, Ceglédbercel, Cegléd

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a feltüntetett email címre.

Munkavégzés helye:
  • Üllő

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest