www.cvonline.hu

Csomagoló

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 993952
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • könnyű fizikai munka
  • kartondobozok hajtogatása
  • csomagolás
  • címkézés
  • rakodás

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • kevés óra vagy egyéni tanrend
  • heti 2 nap vállalása
  • a munka jellegéből adódóan elsősorban fiúk jelentkezését várjuk

    Munkaidő: hétfőtől- péntekig 14:00-22:00

Előnyt jelent:

  • jó fizikai állapot
  • állóképesség
  • érvényes tüdőszűrő (1 éven belül)

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 604 Ft
  • hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha fényképes önéletrajzot is töltesz fel a rendszerünkbe (pdf vagy .doc formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és a telefonszám megadására!