www.cvonline.hu

Csomagoló

  • A hirdetés 660 napja lejárt

Magyarország egyik vezető szállítással foglalkozó cégének lelkes és vidám csapatába keresünk Üllőre új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Csomagoló

(BUD316)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Csomagolás

  • Termékek szortírozása

  • Raktározási feladatok

  • Raktári feladatok

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség

  • Jó fizikum

  • Terhelhetőség

Amit mi nyújtunk:

  • Biztos, stabil munkahely

  • Fejlődési lehetőség

  • Választható cafeteria elemek

  • Csemő- Cegléd- Ceglédbercel-Albertirsa-Pilis-Nyáregyháza-Csévharaszt-Vasad-Monor irányából céges busz biztosított!

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Üllő

  • Munkaidő: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/252 1411 telefonszámon érdeklődhet!

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014