www.cvonline.hu

Csomagoló

  • A hirdetés 523 napja lejárt

Dinamikusan növekvő konvertált ragasztók gyártásával és értékesítésével foglalkozó angol cég

csomagoló

munkakörbe budapesti XI. kerületi munkahelyre

férfi és női munkatársakat keres.

Feladatok:

  • A gyártásból kikerülő és csomagolandó késztermékek minőségi ellenőrzése, a selejtes termékek elkülönítése,
  • Az ellenőrzött, hibátlan termékek munkalapon szereplő előírás szerinti csomagolása, és egységbe rendezése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Jó kézügyesség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Önálló és csoportban történő munkavégzésre való alkalmasság
  • Monotóniatűrés
  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Többműszakos munkarend vállalása (éjszakai műszak nincs!)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Tiszta, kényelmes, korszerűen felszerelt munkaterület
  • Támogató vállalati kultúra
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Könnyű, betanított ülőmunka
  • Korrekt bérezés

A pályázni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehetséges. Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő