www.cvonline.hu

Csomagoló

  • A hirdetés 778 napja lejárt

PÉTERSZEGI KFT

Szadai élelmiszergyártó üzembe keresünk

csomagoló

munkatársakat

(nyugdíjas Hölgyek és Urak jelentkezését is várjuk!)

Feladatai:

  • Csomagolóeszközök előkészítése
  • alapanyag minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • alapanyagokat és késztermékeket mozgatja, emeli
  • a beérkezett anyagot, árut le-, illetve felszedi, kicsomagolja
  • előkészíti és adagolja az alap- és segédanyagokat, illetve félkész termékeket a csomagoláshoz, különféle szállítóeszközökre, szállítószalagokra rakodja, illetve onnan leszedi az árut, azonosítóval látja el a készterméket
  • az alapanyagokat, késztermékeket csoportosítja a megadott szempontok, előírások szerint
  • a termék méretéhez és a csomagolóanyag fajtájához igazodva kézzel csomagolást végez
  • hidraulikus emelőt, illetve kézikocsit és egyéb anyagmozgató eszközöket kezel
  • egyszerűbb csomagolást segítő gépeket kezel
  • előkészíti a szállításra váró készterméket
  • raktáron belüli anyagmozgatást végez, továbbítja az alapanyagot és készterméket a kijelölt tárolási helyre
  • késztermék raktározásra való előkészítése, gyártósorról leszedése, áru lemérése, csomagolása, jelöléssel ellátása, raklapon elhelyezése
  • tisztán tartja, szükség szerint fertőtleníti a rábízott munkaterületet, eszközöket és berendezéseket

Munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • kötött munkaritmushoz és munkarendhez való jó alkalmazkodóképesség
  • jó monotóniatűrési képesség
  • kiváló manuális képesség
  • pontosság, precizitás
  • együttműködő képesség
  • felelősségvállalás

Munkavégzés helye: Szada  (szállást biztosítani nem tudunk)

A fényképes Önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő