www.cvonline.hu

Csomagoló

  • A hirdetés 829 napja lejárt
Textiliparban tevékenykedő Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Csomagoló

Feladatok:
  • Kézi anyagmozgatás (10 kg feletti csomagok)
  • Gépkezelés
  • Kézi emelő kezelése
Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikum megterhelő fizikai munkához
  • Felelősségteljes munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Munkába járás térítés
  • Hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Rábatöttös
Egyéb:
  • Munkaidő: 6.00.-14.30.
Kapcsolat:
Kapcsolat:
70/6655-743

Önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül, a megpályázott munkakör (Csomagoló) tárgy mezőben történő feltűntetésével.
Helyek Vas
Kategória Szakmunka / fizikai munka