www.cvonline.hu

Csomagoló

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 908145

Ügyfelünk egy világszerte elismert élelmiszeripari termékeket gyártó vállalat. Jánossomorjai gyáregységükbe keresünk munkavállalókat, az alábbi munkakörbe:

Csomagoló

Feladatok:
  • élelmiszeripari termékek kézi csomagolása
  • késztermékek dobozolása
  • kézi anyagmozgatás a termelési területen
  • munkaterület tisztántartása
Elvárások:
  • alapfokú végzettség, középfokú végzettség előny
  • hasonló munkakörbe szerzett tapasztalat előny
  • kétműszakos munkarend vállalása
  • egészségügyi alkalmasság
  • jó kézügyesség, monotónia tűrés
  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség,
Amit kínálunk:
  • alapbér: bruttó 110.000 Ft/hó
  • utazási hozzájárulás vagy céges buszjárat
Munkavégzés helye:
  • Jánossomorja
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet a 96/528-228-as telefonszámon, vagy az E-mail cím megjelenítése e-mail címen. Ügyfélszolgálat idő: hétfőtől-péntekig 8.00-16.00 óra között.