www.cvonline.hu

Csomagoló

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 897694
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal IX. kerületi partnerünk gyártó és feldolgozó üzemébe keresünk munkatársakat az alábbi feltételekkel

Feladatok:

  • könnyű fizikai munka
  • betanított tevékenységek ellátása, termékek csomagolása, anyagmozgatása

Elvárások:

  • megbízhatóság
  • precizitás, jó kézügyesség
  • hétfőtől-péntekig történő munkavégzés
  • egy műszakos munkarend: 06.00-14.00 óra között

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • munkabér: bruttó 105.000 Ft/hó + 5.000 Ft/hó étkezési jegy